PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33361}
5,7 54 002
oceny
5,7 10 1 54002
3,7 12
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum filmu Daredevil

no prosze bardzo.. następny genialny film z Benem Affleckiem na czele ;/ bez komentarza pozostawie, Garner też mnie nie zachwyciła.. a fabuła - no cóż...

Donka

Czy ktoś wogóle widział dobry film z udziałem Afflecka ?

D23

wiesz co, nawet jako tako nie wadził mi w 'buntowniku z wyboru', ale też był sztywny, ogólnie koleś jest nietęgi jak dla mnie ;]

ocenił(a) film na 3
D23

ja widziałam :D
polecam obejrzeć żart (?) Sary Silverman skierowany do Jimmy'ego Kimmela
http://www.youtube.com/watch?v=pd4o_hUXbfs

i jego odpowiedź na niego z udziałem Bena Aflleck'a
http://www.youtube.com/watch?v=TaegbgRYmic

gwarantuję, że wywoła przynajmniej uśmiech na waszych twarzach xD

Donka

Affleck jest okropny za to Colin wymiata:)

Donka

COLIN FARREL JEST GENIALNY W TYM FILMIE !!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
londontown

mówcie co chcecie ale po wersji Dir Cut daję mocne 7/10

ocenił(a) film na 8
Vampire19

Mi się ten film bardzo podoba. Fabuła jest świetna. Jeśli nie lubicie takich filmów to po co wgl oglądacie? A co do gry aktorskiej nie mam zastrzeżeń.

ocenił(a) film na 10
Ruby_Angel

Ja również mysle to co Ruby Angel, po co ogladacie takie filmy, skoro wam sie nie podobaja. Załoze sie ze nawet nie wiecie o co w tym chodzi, gdyz nie przeczytaliscie komiks Marvela nawet.
Kazdy umie napisac dno zwlaszcza ze wogole sie nie znacie na kinie < tak samo jak ja>
Zeby powiedziec o slabej grze aktorskiej trzeba zobaczyc kilka filmow z udziałem Afflecka i Garner, a wy jak dotad ogladneliscie 2 albo 3.
Ponadto fabuła była całkiem ciekawa, po prostu nie zrozumieliscie bo nie czytaliscie komiksu.

pitixpl

dla mnie film był OK, nic poza tym, chociaż lubię ekranizacje komiksów Marvela

Donka

Jako że uwielbiam superbohaterów, bardzo chcialam obejrzeć i Daredevil'a. podobał mi się komiks. Ale jestem zmna stwierdzic, że wkranizacja jest po prostu OKROPNA. Scenariusz, wykonanie, efekty (o Boże, te efekty.....) - tragedia. jedynie podobał mi się moj ukochany Big Mike:) ale on jest świetny sam w sbie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones