PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33361}
5,7 54 002
oceny
5,7 10 1 54002
3,7 12
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum filmu Daredevil

Najlepsze z całego filmu są piosenki zespołu Evanescence.

użytkownik usunięty
Humphrey_Bogart

No :D Jestem fanką Evansecence i DareDvila :)

ocenił(a) film na 10

Ja też jestem ich fanką:D np. mnie przypadł jeszcze do gustu film Van Helsing^.^

ocenił(a) film na 8
izusu

Kiedyś na kasecie zobaczyłem zwiastun tego filmu z Bring me to Life w tle i od tamtego momentu pokochałem Evanescence :D
Dlatego ten film zawsze będzie mi bliski :D

Matt_19_

Film posiada kilka plusów,jednk najwiekszym jest muzyka.Co do tego nie powinno byc watpliwosci.


Pozdrawiam fanów

ocenił(a) film na 5
Humphrey_Bogart

muzyka jest w tym filmie jedynym mocnym punktem;]

ocenił(a) film na 6
Humphrey_Bogart

Mimo że muzyka tego zespołu jest mierna to fakt, pasuje do tego filmu.

Humphrey_Bogart

szukałem tej piosenki thx za temat:) film warty uwagi:)

ocenił(a) film na 6
Humphrey_Bogart

Evanescence kocham, ale wydaje mi się, że "My Immortal" nie pasuje zbytnio do sceny po pogrzebie. Ale to tylko moje odczucia. "Bring me to life" jest moją ulubioną piosenką i ze względu na nią obejrzałam ten film:) nie zawiodłam się, ale gra aktorska rzeczywiście kiepska... 6/10. pozdro ;]

ocenił(a) film na 3
immortal_17

Jaki był "DareDevil" każdy widział, ale soundtrack rzeczywiście zaskakuje. I nie bije mnie fakt, że wsadzili tam najbardziej komercyjny kawałek zespołu Evanescence (mówię tu o "Bring Me To Life"). Muzyka w filmie prezentuje się nadal rewelacyjnie, ale jest kompletnie niedopasowana, co trzeba przyznać. W końcu Mark Steven Johnson nigdy nie był dobrym reżyserem (przeciętny też nigdy nie był). A wracając do muzyki... Jestem ciekaw czemu jeszcze nikt nie powiedział o rewelacyjnym kawałku "The Man Without Fear" zespołu Drowning Pool z udziałem Roba Zombiego :P Toż to legendarne, epickie wręcz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones