PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33361}
5,7 54 001
ocen
5,7 10 1 54001
3,7 12
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum filmu Daredevil

Film 10/10

ocenił(a) film na 10

Pomimo nieudanych efektów sci-fi jak na przykład skoki Jennifer Garner z muru na mur oraz głupiego początku (jak on spada z dachu koscioła) to film byl bardzo dobry. Gra aktorska wysmienita zwlaszcza Collin Farrel oraz piekna Jennifer Garner. Moze Ben Affleck nie do końca wczuł sie w role, ale uwazam ze całkiem fajnie zagrał. Bardzo dobra muzyka i ogolnie ciekawa fabuła. Podobnie jak w komiksie. Bardzo podobal mi sie poczatek filmu, gdy wszystko jest przejzyscie opowiedziane.

Reasumujac bardzo dobra fabuła i jeszcze lepsza muzyka (hit tamtejszych lat <Bring me to live> to zwlaszcza bylo fajne). Genialny Collin i w miare dobra Garner. Scenariusz rowniez swietny.

P.S. Nie wiem czemu ludzie czepiaja sie tego filmu, jak dla mnie rok 2003 i taki dobry film to juz jest sukces, zwlaszcza ze nie bylo kontynuacji oraz innego dubla tego filmu.

ocenił(a) film na 8
pitixpl

Oglądałeś zwykłą wersję 104 minutową czy wersję reżyserską która trwała 133 minuty?

ocenił(a) film na 10
joker_mroczny_rycerz

Oglądałem obydwie. Podobnie jak z Leonem Zawodowcem, bardziej przypadła mi do gustu wersja reżyserska :). Ale co kto lubi...

użytkownik usunięty
pitixpl

"Pomimo nieudanych efektów sci-fi jak na przykład skoki Jennifer Garner z muru na mur oraz głupiego początku (jak on spada z dachu koscioła) to film byl bardzo dobry. Gra aktorska wysmienita zwlaszcza Collin Farrel oraz piekna Jennifer Garner"
Największa porażka to było to fatalne CGI gdy Daredevil kopie Bullseye'a jeżdżącego na motorze, brrrr...

Odnośnie wersji reżyserskiej -> bardzo ładnie uzupełniała film i dodała od siebie ciekawsze wątki, przez co oglądało się ją o wiele lepiej. Co prawda dalej jest to taki "Kruk" wymieszany z "batmanem" 89 i przyprawiony Matrixem, ale po seansie z wersją rozszerzoną już mi ten nieco kiczowaty styl DD nie przeszkadzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones