PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33361}
5,7 53 997
ocen
5,7 10 1 53997
3,7 12
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum filmu Daredevil

Jak do tej pory to z ekranizacji komiksów Marvella to obejrzałem dwa najgorsze , Hulka I
Daredevila ... wiem może większość się ze mną nie zgodzi ale oglądałem X Men , Spider Mena ,
Fantastyczną 4 i Iron Mena , i wszystkie te filmy wypadły o wiele lepiej niż te dwa , ale jak już mowa
Dardewilku , to po cholerę odbierać mu wzrok jak on i tak ma w sobie ten radar ? co innego jak by
był całkiem ślepy ... i czemu Kingpin jest czarny ( nie nie jestem rasistą ) ale w komiksie jak i
serialach ten pan nie był czarny ... gdzie wierność oryginałowi ? :( ogólnie słabe wrażenie na mnie
zrobił cały film ,są lepsze filmy oddające komiksy Marvella o których wspomniałem wyżej ....

użytkownik usunięty
StargardX

według mnie Daredevil jest rewelacyjny o wiele lepszy od Hulka

ocenił(a) film na 4

Więc dostrzegłeś w nim coś co mnie umknęło lub nie trafiło w mój gust , dla mnie niestety Hulk i wyżej wspomniany to najgorsze dotychczasowe adaptacje filmowe komiksów o tych bohaterach :)

ocenił(a) film na 6
StargardX

a co sądzisz o filmie incredible hulk ? Moim zdaniem wypadł niebo lepiej niz pierwszu hulk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones