PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33361}
5,7 54 002
oceny
5,7 10 1 54002
3,7 12
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum filmu Daredevil

nieco więcej przemocy i fabuła nieco rozszerzona o kilka wątków.Przez to film ogląda się dużo lepiej i trzyma się to kupy:)

guzi69

mam pytanie bo właśnie szukam tej wersji ile dluzsza jest ona od kinowej ??

krzysv

Director's Cut jest o 29 minut i 39 sekund dłuższa od kinowej.
Polecam - http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=1879

guzi69

100% racji. Zdecydowanie wersja Director's Cut jest godna polecenia, jak i obejrzenia :)

ocenił(a) film na 4
luki159

a jak można zdobyć tą wersję?

PIERREHARRY

Ja akurat w necie znalazłem, co prawda w częściach, ale zawsze coś. Można dostać też na DVD, ale tylko w wersji Blu-ray.

luki159

Można dostać też na DVD, ale tylko w wersji Blu-ray

ocenił(a) film na 4
guzi69

To prawda, wersja reżyserska jest super. Nie oglądałem co prawda wersji kinowej, kupiłem w ciemno na dvd - drectors cut i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Z tego co twórcy filmu mówili w "making of" to co trafiło do kin to była okrojona wersja normalnego filmu, dlatego właśnie ta podstawowa wersja to podobno straszna qpa. Directors Cut to pełna wersja tego filmu, bez żadnych ingerencji studia, dystrybutora czy innych "sił zewnętrznych " :-)

ocenił(a) film na 8
guzi69

Przychylam posta, Deirector's cut wypada w skali 7/10 przy średniej kinowej odsłonie, która zasługuje na słabą 6/10.
Można napisać że Director's jest takim rodzajem wersji bez cenzury + dodany wątek z Coolio też fajny :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones