Kirsten Zien

Kirsten Prout

6,2
586 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Zien

Bardzo dobra aktorka. Kiedy oglądam KYLE XY, podziwiam jej gładziuuutką cerę jak pupcia niemowlęcia :D:D

Megi25

Ludzie ale wy macie nachlapane "we łbach" ni wiem czy to wina mlodego wieku czy po prosu macie problemy ze soba i z samodzielnym mysleniem:P

Anarion

Heh, chyba sam masz zachlapane. To już jakaś epidemia na filmwebie żeby gnoić wszystkie posty, które "merytorycznie nie dorastają do moich wypowiedzi". Wyobraź sobie, że tutaj w serwisie zarejestrowani są też NORMALNI ludzie...

Daruj sobie

Pozdrawiam, Paweł

Megi25

Oczywiście zgadzam się, to dobra aktorka :). Dziwi mnie jednak to, że jest zaledwie rok ode mnie starsza (obecnie ma 18 lat), a całowała się w filmie Kyle XY z 25-letnim Mattem Dallasem xD. Miałą wtedy z 17 lat? Zresztą, chyba ona jedyna w tym filmie ma tyle lat, co grana przez nią postać :P.

Kik0

tak to już bywa że u amerykanów, nastolatków grają ludzie którzy nastoletnią część życia już mają dawno za sobą...

Megi25

ale ona ma dopiero 18 lat..... do tego wizażystki, oświetlenia itp.... to tak jak w reklamach kremów na zmarszczki dla kobiet po 40tce reklamują młode dziewczyny nie mające jeszcze 25 lat

Megi25

Z tego co widze twoja tez jest gladka jak pupcia niemowlecia:D

Megi25

Zgadzam się z Anarion. Co do aktorstwa - Kiepska.

Megi25

belle

Megi25

Strasznie mnie w tym serialu denerwowała....

Megi25

no więc dobra aktorka czy ma dupę z twarzy ? Zdecyduj się .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones